Xiaomi представила Wi-Fi-роутер за $12

Китайські виробники буквально заполонили ринок, від їх смартфонів і планшетів нікуди не дітися. Але в цей раз ми вирішили обійти стороною новини про ці новинки, представивши на суд користувачів роутер Mi WiFi Nano.
Зовнішній вигляд цього девайса виробництва Xiaomi до банального простий і типовий. Компактний корпус, відсутність портів USB і смішна вартість (12 доларів) – ось що відрізняє цей роутер від собі подібних.
В основу Mi WiFi Nano закладений процесор MT7628, обсяг оперативної пам'яті – 64 Мб, вбудованої – 16 Мб. Цього цілком достатньо для того, щоб періодично міняти прошивки. Щоб підключиться до зовнішньої мережі використовується порт Ethernet з пропускною здатністю 100 Мб. Крім нього є ще 2 для підключення сумісних пристроїв. Але найцікавішим у всьому цьому став спосіб підключення до живлення. Mi WiFi Nano відмінно працює як від традиційної розетки, так і будь-якого іншого джерела живлення.
Керувати Mi WiFi Nano можна через спеціальний додаток, адаптований до Android і iOS. Програма сама знаходить пристрій у мережі, що включає його в список і пропонує повні налаштування для нього.

Автор: Василь
0 коментарі