Xiaomi презентувала демократичну мишку для геймерів Blasoul Y720 Lite

На днях у Xiaomi представили професійну мишку Blasoul Y720 Lite, розраховану спеціально для любителів ігр. Нагадаємо, що в грудні минулого року компанія випустила комп’ютерну мишку Blasoul Y720 і новинка по суті є дещо спрощеним її рішенням.

Ціна та характеристики моделі значно менші, ніж у попередньої версії. Мишка коштує 52 долара, що на цілих $22 дешевше, але за зниження вартості користувачі отримають майже на половину менші показники. Роздільна здатність оптичного сенсора отримала 7 200 точок/дюйм, максимальна швидкість зчитування рухів стала 150 IPS, а максимальне пришвидшення становить 30 G.

Також зміни торкнулись і дизайну – мишка чудово підійде для довгих проходжень улюблених ігор або стрімів, однак за ергономікою вона буде комфортна лише праворуким. Сам корпус зі сімома кнопками покритий особливим пластиком для уникнення ковзання пальців, бокові вигини виконані з прорезиненого матеріалу.

Комп'ютерна мишка для геймерів Blasoul Y720 Lite

Фішкою новинки є можливість п’яти зон міняти свій відтінок завдяки світлодіодній підсвітці — передня зона, верхня смужка, колесо, логотип і сама назва Blasoul матиме той колір, який Ви задасте з доступних 16,8 мільйонів.

Підключити мишку можна через кабель з USB-роз’ємом довжиною 1,8 метра. Продаж моделі уже здійснюється в Китаї.

Автор: Мар'яна
0 коментарі