Xiaomi знову дражнить гнучким смартфоном Mi Fold на відео

За останні кілька місяців китайська компанія презентувала чимало хороших мобільних девайсів для різних категорій покупців, однак все ще тримає інтригу щодо свого унікального гнучкого смартфону.

В мережі з’явилося друге відео, на якому показують роботу майбутньої складеної новинки від Xiaomi. В розгорнутому стані апарат виглядає як повноцінний 10-дюймовий планшет, а в згорнутому – це сучасний смартфон з діагоналлю 6.5 дюйма.

Xiaomi знову дражнить гнучким смартфоном Mi Fold на відео

Експериментальний зразок потрібно ще доробити в плані технологій, проте на ролику ми бачимо, що виробник справді досяг значних успіхів. Спочатку на екрані апарату переглядають сторінку певного сайту, а далі трансформують його з обох сторін. Зверніть увагу на швидкість складання і переключення інтерфейсу з великого на малий дисплей без сильних загальмовувань. Проте все може виявитись не таким же і прекрасним.

За інформацією, анонс пристрою може пройти у другому кварталі. Компанія позиціонуватиме його як найбюджетніший гнучкий смартфон, вартість якого становитиме приблизно 1000 доларів, що удвічі дешевше за аналогів від Huawei та Samsung.

Автор: Мар'яна
0 коментарі