Типи чохлів для телефонів Meizu

Китайська компанія Meizu вийшла на ринок, випустивши серію музичних плеєрів. Зробивши ставку на світові тенденції, компанія приступила до випуску смартфонів, які гідно конкурують з відомими світовими брендами. При необережній експлуатації навіть такий технічно оснащений пристрій може зазнавати пошкоджень.

Чохол- незамінний аксесуар, коли справа стосується захисту смартфона. Крім того, це унікальний аксесуар, який додасть особливості зовнішньому вигляду смартфона і підкреслить імідж власника. В інтернет-магазині СМА представлений асортимент чохлів для телефонів Meizu, як для конкретної моделі смартфона, так і універсальні.

Більше ...

В каталозі можна купити чохли для телефонів Meizu таких форм - факторів:

  1. чохол-накладка - захищає задню й бічні частини пристрою. Вигідніше купити чохол - накладку в комплекті із захисним склом або плівкою. Це створить додатковий захист екрану смартфона.
  2. чохол-книжка - аксесуар, який комплексно захищає смартфон від потенційних ушкоджень. Пристрій захищений з усіх боків. Чохол може мати два варіанти відкриття: вертикальний (фліп - чохол), або горизонтальний. Додаткова перевага таких чохлів - це можливість трансформуватися в зручну підставку. Її можна використовувати для серфінгу в інтернеті, перегляду фільмів і відео.

Матеріали, які використовують для виготовлення чохлів на телефон Meizu

У каталозі інтернет-магазину СМА можна використовувати фільтр, матеріал для зручного пошуку необхідного чохла. Чохли для телефону Meizu представлені у категорії матеріалів:

  • шкіра - дорогий матеріал, відрізняється надійністю і довгим терміном експлуатації. Чохли зі шкіри мають приємну текстуру і стильний зовнішній вигляд.
  • пластик - універсальний матеріал. Особливість чохла з пластику в його товщині. Від цього буде залежати термін експлуатації і ергономічність чохла.
  • силікон - легкий і еластичний матеріал. Чохли з силікону можуть бути різної форми і розміру. Такий чохол не додає габаритів смартфону і одночасно надійно захищає від механічних пошкоджень.
  • екошкіра, шкірозамінник - більш дешевий матеріал, ніж натуральна шкіра. Чохол з екошкіри відрізняється м'якістю і еластичністю, досить зносо і морозостійкий.

Якісні показники чохла залежать не тільки від матеріалу, з якого він виготовлений, але і від виробника.

Купити чохол для телефону Meizu в інтернет магазині СМА

При виборі чохла потрібно знати:

  • точну модель телефону для збігу всіх роз'ємів пристрою і отворів в чохлі;
  • який рівень захисту необхідний для вашого смартфона Meizu.

Умовно виділяють два рівні захисту:

  1. базовий рівень - захист від пошкоджень окремих частин пристрою (бічна або задня частина). Екран не захищений;
  2. максимальний рівень - комплексний захист від механічного впливу (корпус, дисплей).

Здійснювати покупки в інтернет-магазині СМА дуже просто. Для замовлення товару досить натиснути на активну кнопку "Купити в 1 клік". Щоб зв'язатися з менеджером для допомоги у виборі або уточнення інформації по товарах, умовами оплати і доставки, можна написати в онлайн-чаті або зателефонувати.