Пульти для телевізору Samsung

Сортування:
ПДУ пульт для телевізора Samsung AA59-00720A Copy
ПДУ пульт для телевізора Samsung AA59-00720A Copy 121 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Тип живлення: AAA
ПДУ пульт для телевізора Samsung AA59-00603A Copy
4
ПДУ пульт для телевізора Samsung AA59-00603A Copy 102 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Тип живлення: AA
ПДУ пульт для телевізора Samsung NB59-01086A Original 100%
5
ПДУ пульт для телевізора Samsung NB59-01086A Original 100% 227 грн. Додати в порівняння Колір: Білий / Тип живлення: AAA
ПДУ пульт для телевізора Samsung AA59-00637A Copy
1
ПДУ пульт для телевізора Samsung AA59-00637A Copy 121 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Тип живлення: AAA
ПДУ пульт для телевізора Samsung AA59-00580A Copy
ПДУ пульт для телевізора Samsung AA59-00580A Copy 121 грн. Додати в порівняння Колір: Чорний / Тип живлення: AAA

Де купити пульт до телевізора samsung?

Не секрет, що всі винаходи в світі спрямовані безпосередньо на те, щоб по максимуму спростити наше життя. Одним з таких чудових і незамінних побутових предметів є пульт дистанційного керування для телівізора Samsung. І, як і з іншими будь-якими речами, трапляється така неприємність - пульт необхідно або полагодити, або замінити. Компанія Samsung виробляє безліч різної техніки і аксесуарів до неї. І одним з таких оригінальних пристроїв є універсальний багатофункціональний пульт. Насправді, при виборі побутової техніки люди трохи губляться, адже кількість різних видів неймовірна. Незважаючи на такий різновид, не варто орієнтуватися при покупці на брендову фірму, адже пульт - є лише невеликим доповненням до телевізора. Більше варто звертати увагу на присутні функції: широту діапазону роботи пошуку сигналів, можливість самостійного підбору сигналів, незаморенной кодування, радіус і дальність активної роботи ПУ. Якщо ж ви все-таки вирішили купити новий пульт для телевізора samsung - кращим вибором в такому випадку буде саме універсальний ПУ, адже такий пульт управління підійде для будь-якої моделі екрану. Що стосується налаштувань в ньому і програмування, то зробити це можна і самостійно.

Більше ...

Алгоритм дій для настройки ПДУ Samsung:

  • Включаємо телевізор;
  • затискаємо на пульті кнопку Set для включення червоного індикатора;
  • далі утримуємо кнопку регулювання гучності для того, щоб пульт почав підбирати коди до телевізора;
  • після підбору знову повертаємося до пункту 1 - утримуємо кнопку Set, щоб пристрій зберегло в пам'яті всі паролі.

Але якщо сумніваєтеся, що зможете налаштувати пульт самостійно, продавці - консультанти допоможуть вам це зробити. Для цього необхідно буде лише повідомити паролі домашнього електронного пристрою. Основні важливі переваги універсальних пультів для телевізорів samsung:

  • безперебійна робота з якою-небудь моделлю телевізора;
  • простота і легкість налаштувань;
  • відсутність проблем з заміною;
  • різний дизайн, багато форм і кольорів пультів.

Такий універсальний пульт ДУ керується програмою, якій по силі знайти сигнал будь-якого ТВ, чого немає в звичайних пультах. Таким чином, даний ПУ дуже простий в експлуатації і зручний, адже зможе стати гідною заміною вашого старого пульта без проблем з довгим терміном експлуатації.

Також досить поширений і оригінальний сенсорний пульт до телевізора Samsung Smart TV. Пультом Smart TV фізично дуже легко управляти завдяки спеціальній клавіатурі QWERTY, яка дуже схожа на комп'ютерний тачпад. Але все ж у цій моделі присутній недолік: функціонує даний пульт тільки з телевізором Smart TV. При заміні телевізора потрібно міняти і сам пульт.

Всі ці моделі пультів управління до телевізорів Samsung різних форм, дизайну, розмірів ви можете купити в інтернет-магазині СМА. У наших каталогах знайдеться та річ, яка буде відповідати вашим вимогам, а наші продавці зорієнтують вас і проконсультують по всім товарам, які є в наявності.