Власників сучасних портативних пристроїв турбує питання, як зберегти екран смартфону від випадкових пошкоджень - ударів, подряпин, тріщин? Для того, щоб поверхня екрану залишалась рівною та гладенькою, потрібно захистити свій девайс. Захисне скло на телефон - чудовий аксесуар для збереження екрану вашого смартфону.

Замовте захисне скло для телефону і переконайтесь в перевагах його захисту:

  • прозоре, тому зображення та передача кольору залишаються незмінними;
  • тонке, екран чутливий, як і без скла;
  • гладеньке, тому користуватись екраном - одне задоволення
Більше ...

Купивши якісне захисне скло на телефон, ви захищаєте дисплей смартфону не лише від подряпин та тріщин, а й від можливого дорогого ремонту чи заміни дисплея. Його випускають для конкретної моделі смартфонів чи планшетів, тому його не потрібно попередньо обробляти перед поклейкою.

Стандартний алгоритм установки захисного скла на телефон:

  • очищення екрану серветкою ( вологою та сухою);
  • оброблення антистатичною плівкою;
  • поклейка скла

Після поклейки захисне скло не потрібно розгладжувати, на відміну від плівки. Захисне скло на телефон встановлювати дійсно легко, але потрібно дотримуватись обережності, оскільки при сильному тиску скло може тріснути.

Як обрати захисне скло для телефону?

Воно виготовляється з хімічно обробленого скла та має товщину трішки більшу, ніж традиційна захисна плівка для телефону. У продажі можна зустріти плівки різної товщини ( максимальний розмір - 0,5 мм). Захисне скло не впливає на функціональність пристрою та має необмежений термін експлуатації.

Як же обрати та купити захисне скло, яке підійде саме вам?

При виробі такого захисного аксесуару враховуйте наступні параметри:
1) Товщина. Ця характеристика безпосередньо впливає на рівень захисту. Краще обрати більш товсте скло, але залежності між товщиною та якістю захисту немає. Якість захисту залежить від міцності матеріалу.
2) Тип. Воно має два основних типи:

  • глянцевий тип - ціна глянцевого - менша, присутні недоліки у вигляді відблисків.
  • матовий тип - вартість такого - дорожча. Захищає екран від відблисків, але може спотворювати зображення.

3) Твердість. Чим більше цей показник, тим менше значення має товщина скла. Максимальний рівень твердості - 9Н. Якщо захисне скло тріснуло чи розбилось, дисплей під ним залишиться цілим.
4) Покриття. Більш дороге має олеофобне покриття, яке відштовхує жири. З таким покриттям екран завжди має чистий вигляд, без плям та відбитків.

Купити захисне скло на телефон в інтернет - магазині СМА

В інтернет - магазині СМА ви знайдете якісне захисне скло для наступних марок смартфонів: Apple, Nokia, Samsung, Lenovo, HTC, LG, Sony, Huawei, Meizu, Xiaomi, Asus, Motorola. Замовте вже зараз і подбаєте про ґаджет, щоб він не потрапив в ремонт. Захисні стекла для телефонів з каталогу інтернет-магазину СМА набагато дешевше, ніж заміна ушкодженого дисплея. Менеджери СМА нададуть вам професійну консультацію і допоможуть обрати якісне захисне скло для вашого смартфону.