Чи підходить захисна плівка від Iphone 6s для Iphone 7?

Щороку компанія Apple радує своїх шанувальників технічними новинками. Осінь 2016 роки не стала винятком, у вересні світу було презентовано пристрій десятого покоління сімейства Apple - Iphone 7. З - за витоків інформації, про дизайн смартфона було відомо ще задовго до презентації, і багато говорили про неймовірну схожість Iphone 7 і Iphone 6s. Після надходження в продаж смартфонів, стало ясно, що Iphone 7 і Iphone 6s мають схожі риси в зовнішньому вигляді, як і Iphone 7 Plus та Iphone 6s Plus.

Купивши новенький смартфон від Apple перше про що потрібно подбати - це захист пристрою. Власникам Iphone 7 і Iphone 7 Plus варто нагадати, що захисні аксесуари від попередніх моделей смартфонів не підійдуть, незважаючи на однаковий зовнішній вигляд пристроїв.

Iphone 7 і Iphone 7 Plus: що нового

Смартфони Iphone 7 і Iphone 7 Plus, що в технічному, що у функціональному плані зазнали багатьох змін. У продажу з'явилися два нові варіанти забарвлення смартфона - "black onyx" і "matte black". Варто відзначити, що Iphone кольору "чорний онікс" можна купити виключно з об'ємом пам'яті 128 Гб і 256 Гб. Особливістю цього покоління девайсів є захист від води, бризок і пилу. Пристрій було піддано спеціальним випробуванням, тому захист відповідає всім необхідним стандартам.
Iphone 7 і Iphone 7 Plus обзавелися новою операційною системою IOS 10. Програмне забезпечення, як завжди, відрізняється високим рівнем продуктивності, легкістю, новими можливостями і функціями.
Розмір пристроїв залишився колишнім, як і у попереднього покоління.

Зміни торкнулися і камери. Iphone 7 володіє абсолютно новою камерою в 12 МП, а Iphone 7 Plus зовсім має 2 камери, які забезпечують використання дворазового оптичного зуму. Також збільшився час роботи смартфонів. За офіційною інформацією виробника - на 2 години, але все залежить від індивідуальних налаштувань. Абсолютно нова сенсорна кнопка Home тепер оснащена датчиком, який реагує на силу натискання. Стандартний роз'єм для навушників 3,5 мм в смартфонах Iphone 7 і Iphone 7 Plus відсутня. У комплекті поставки виробник подбав про наявність перехідника з Lightning на mini-jack 3,5 мм.

Iphone 7 і Iphone 6s: чи підійде захисна плівка?

Як і вся інша електроніка, смартфони Apple вимагають до себе дбайливого ставлення та додаткового захисту.

Представники компанії Apple вже не раз акцентували увагу, що Iphone 7 і Iphone 7 Plus - це абсолютно нові пристрої, незважаючи на деяку схожість з Iphone 6s і Iphone 6s Plus, відповідно. Для захисту екрану Iphone 7 потрібно купити абсолютно новий аксесуар, який виготовлений спеціально під цю модель. Захисне скло і плівка зі смартфона Iphone 6s не підійде.

ihone 7 захисна плівка
Якщо ви спробуєте наклеїти плівку або скло з попередньої моделі смартфона на екран Iphone 7, то помітите, що отвори в верхній частині пристроїв трохи зміщені і стали менше. Внаслідок чого функціональні елементи такі, як основний динамік для розмов або фронтальна камера закриті.

Автор: Тарас
0 коментарі