Кращі планшети Android

У 2010 році продукція Android займала вісімдесят п'ять відсотків від частки ринку. Але Android від Google також має хороший бізнес і досі володіє близько 20 відсотками акцій. Це розвиток можна спостерігати за останні 12 місяців. Справа в тому, що немає ніяких істотних відмінностей між планшетами Android на ринку, але є кілька пристроїв на базі Android, які, без сумніву є конкурентоспроможними. Коли ви розглядаєте їх з точки зору якості зображення, часу автономної роботи, функцій, швидкості обробки і аксесуарів, вони значно перевершують всіх інших своїх конкурентів.

HTC Flyer

HTC Flyer є одним з кращих планшетів на ринку Android. За словами Лізи Чжоу, менеджера зі зв'язків з громадськістю, ціна трохи завищена, хоча, якщо врахувати його алюмінієвий корпус і неперевершену мобільність, ціна виглядає не такою і високою. Він оснащений електронним пером, яке можна використовувати для написання коментарів на екрані або інструкцій для нотаток на сторінках, картинок і для багатьох інших функцій, подібних до цих. Існує 5-мегапіксельна камера, яка може бути використана для фіксації пам'ятних моментів у вашому житті з відмінною чіткістю. Для перегляду інформації в інтернеті він підтримує останню версію Adobe Flash. Flyer використовує стару версію Android, але в найближчому майбутньому його обіцяють оновити.

Motorolla Xoom
Motorolla Xoom є ще одним дорогим планшетом Android. Але добре, що він також входить в число найкрасивіших і швидких пристроїв на ринку. Термін служби батареї не може не радувати, тому що користувач може використовувати її протягом декількох годин без необхідності підзарядки. Пристрій не має кнопок, так як оснащений сенсорним екраном, який запускається на останній версії OSBusiness Management для Android під назвою Honeycomb.

Acer Iconia Tab A500
Іншим аналогічним пристроєм для Xoom є Acer Iconia Tab A500. Його перевага полягає в тому, що він дешевше, ніж планшети Motorolla, а також трохи швидше за них. Samsung Galaxy Tab 10.1 є найбільшим конкурентом для будь-якої компанії на ринку через свій видатний дисплей. Планшети Самсунг, безумовно, вважаються одними з кращих планшетів Android на ринку з величезним колом шанувальників.

Автор: Тарас
0 коментарі