Як підключити бездротові навушники до телефону?

У наш час вибір навушників величезний. Все більше людей вважають за краще користуватися бездротовим варіантом цього девайса. Це дуже зручно, не треба плутатися в проводах. Блютуз пристрої дають свободу в рухах і розширюють місця їх застосування. Тим більше, що сучасна Bluetooth-технологія повністю забезпечує:

  • швидку швидкість передачі даних до 6 Мб/с;
  • високий радіус дії: в приміщенні — до 40 м і на вулиці — до 200 м;
  • безпека за рахунок шифрування даних, що відправляються;
  • висока якість звучання;
  • енергоефективність;
  • захист від перешкод.

Дана стаття буде корисною тому, хто тільки-що став щасливим володарем блютуз–навушників. Ми детально пояснимо і навчимо як почати користуватися цим корисним девайсом. Розглянемо як підключити навушники по bluetooth до гаджетів, що працюють на різних операційних системах.

Як підключити навушники по Bluetooth до Андроїд

Для початку слід зайти на телефоні в меню «Налаштування» і вибрати вкладку «Bluetooth» в пункті «Бездротові мережі». Включаємо Bluetooth. Після цього почнеться пошук всіх Bluetooth-пристроїв в радіусі своєї дії. Коли процес пошуку буде завершено, в пункті "доступні пристрої" потрібно знайти ім'я своєї бездротової гарнітури. Для сполучення пристроїв слід натиснути на цей рядок, після чого почекати до закінчення процесу.

Що робити, якщо для завершення сполучення запитується введення PIN-коду? Зазвичай це стандартний набір цифр: «0000», «1111» або «1234». Якщо такий варіант не підходить, слід уважно пошукати в інструкції гарнітури. Після цього завершального етапу в пункті "підключені пристрої" можна побачити підключені навушники.

Процес підключення однаковий для всіх android-гаджетів, незалежно від їх марки, будь то Xiaomi, Хуавей або інший. Також не має значення-підключаєтеся до смартфону або планшету.

Як підключити навушники по Bluetooth до iOS

Підключення блютуз навушників до пристроїв iPhone нічим не відрізняється від того, як це відбувається з гаджетами на базі Android. Також може знадобитися введення пін-коду. Після активації Bluetooth-пошуку і його завершення в пункті «Інші пристрої» можна буде побачити ім'я гарнітури. Щоб сталося сполучення пристроїв натискаємо на рядок з цим ім'ям. Також тут може знадобитися введення пін-коду. У фіналі всіх цих дій ім'я навушників з'явиться у вкладці «Мої пристрої». Тепер можна користуватися гарнітурою.

як підключити навушники по bluetooth до iphone

Як підключити навушники по Bluetooth до Windows Phone

Найпростіша підготовка цього девайса до початку використання відбувається зі смартфонами з Windows. Користувачеві потрібно включити Bluetooth і почекати закінчення пошуку бездротових пристроїв. На завершення вибрати рядок з ім'ям потрібної гарнітури і натиснути кнопку "Зв'язати".

Як підключити блютуз навушники аірподс

Підключення блютуз навушників Apple Airpods до всієї електроніки Apple, будь то планшет або смартфон, відбувається максимально швидко і просто. На екрані гаджета потрібно перейти в меню «Додому». Наступний крок — піднести навушники до пристрою на відстань 5-10 см. Після чого можна побачити на екрані, що запускається програма налаштування. На завершення натиснути кнопку "Підключити" і вибрати "Готово".

Розумна техніка від компанії Apple все зробить за їх власників сама. Щасливим володарям цих гаджетів залишиться тільки насолоджуватися тим, як працюють Аірподс.

як підключити аірподс до телефону

Чи можна підключити 2 пари навушників по блютуз одночасно?

Одночасно підключити дві пари звукових девайсів по блютуз, на жаль, не вийде ні зі смартфоном, ні з планшетом. Так як по Bluetooth передача звуку відбувається по одному потоку тільки на одну гарнітуру. В Налаштуваннях звучання відсутня функція одночасної передачі аудіосигналу на кілька напрямків одночасно.

Теоретично це можливо тільки, якщо джерело звуку і девайс, що його приймає, підтримують технологію Multipoint. Але практично завжди джерело звукового сигналу дану функцію не підтримує. І можливе підключення 2 пар одночасно застосовується тільки до комп'ютера.

Сподіваємося, що наведена інформація виявилася корисною всім, хто її прочитав. Напевно хтось навіть захотів придбати прямо зараз цей корисний девайс. Зручність, свобода і високі технології — головні причини вибору цього товару.

Автор: Тарас
0 коментарі