Всім, хто бажає продовжити термін служби свого смартфона, попередити пошкодження екрана, рекомендується купити захисне скло на iphone. У каталозі інтернет-магазину СМА в Україні представлені відмінні моделі на весь екран, що забезпечують ефективний захист, а також додатково прикрашають дизайн пристрою своїм привабливим зовнішнім виглядом.

Чому важливо купити захисне скло на iphone

Для виготовлення сучасних стекол використовуються високоякісні матеріали, що робить їх надійною бронею для мобільного телефону. Представлені в продажу загартовані скла відрізняються високими якостями міцності. Завдяки цьому вони здатні попередити різні пошкодження. В результаті можна не витрачатися на ремонт, який часто вимагає чималих грошових сум.

Виробники випускають багато нових моделей, в тому числі і 4d стекла, які виглядають вельми цікаво. Це дозволяє аксесуарам успішно справлятися з ще однією функцією — декоративною. Покупці можуть з легкістю підібрати захисні стекла на айфон на свій смак, які будуть ідеально виглядати на їх моделі телефону, перетворивши його зовнішній вигляд.

Більше ...

Установка скла — нескладна процедура. Звичайно, вона передбачає свої тонкощі, але на виконання не йде багато часу. Матеріал надійно закріплюється на поверхні екрану.

Найпопулярніші види

Через величезного асортименту аксесуарів багато покупців губляться у виборі. Щоб зорієнтуватися, слід визначитися з наступними характеристиками:

  • призначення — щоб при поклейці не виникло проблем, варто підібрати аксесуар, сумісний зі своєю моделлю смартфона. У цьому випадку він буде ідеально підходити формами і розмірами;
  • покриття — може бути матовим, глянсовим, антивідблискувальним, кольоровим, з захистом від відбитків і інших видів;
  • наявність рамки — часто в стеклах 3d присутня рамка. Її оформлення підбирається з урахуванням дизайну смартфона;
  • товщина — протиударні якості визначаються товщиною матеріалу, його здатністю захистити екран від різних пошкоджень.

Доповнити цей перелік варто ціною, яка також є важливим критерієм вибору для покупців. Конкретна вартість залежить від обраного типу і його характеристик. Найкраще придбати оригінальні товари, що відповідають всім вимогам. З позитивних відгуків покупців стає зрозуміло, що завдяки своїм відмінним характеристикам вони забезпечують найбільш високий рівень захисту. Слід розуміти, що покупка хорошою скла буде значно дешевше, ніж ремонт або покупка нового телефону.