Багато ви сьогодні знаєте людей, у яких немає ні смартфона, ні фотоапарата, ні планшета? На пальцях перерахувати, чи не так? До того ж, сучасний світ диктує все більше і більше технологічних правил, яким багато хто з нас і справді намагаються слідувати, і якщо кілька років тому кнопковий телефон був піком того, що потрібно людині, щоб залишатися на зв'язку, то сьогодні так вже не вийде. Чи згодні?

Згідно зі статистикою сьогодні близько 15 мільйонів людей в Україні користуються смартфонами. Як ви думаєте, який відсоток з них користуються і PowerBank-ами? А як щодо того, щоб поповнити їх ряди? Що це і навіщо - саме про це ми розповімо в нашій статті. Читайте!

Кажучи, не заморочисто - Powerbank, Павербенк, банка - все це маленький портативний пристрій, який поміщається не те що в будь-яку жіночу сумочку, а й в кишеню, і може стати надійним другом кожного, хто не може уявити своє життя без спілкування і без смартфона загалом.

З англійської Power bank - це банк енергії. І справді, якщо банк - то дійсно надійний. Найчастіше у всіх портативних зарядок є універсальний вихід, тобто USB і вхід - microUSB. Через перший можна заряджати все, що можливо підключити через USB - це і телефони, і планшети, навігатори ... Навіть рації і приставки! Другий же вихід існує для того, щоб заряджати сам пристрій, адже воно, як ви розумієте, - теж не вічний двигун «Але знайти розетку - раз плюнути! Навіщо мені купувати Powerbank? », - запитаєте ви. Тут у нас все по стандарту - ви питаєте, ми - відповідаємо. Скільки разів виходило так, що ваш смартфон, наприклад, сідав в самий невідповідний момент? Наприклад, в подорожі - адже саме тут ми точно використовуємо їх по максимуму - і фотографії, і музика в навушниках. Ну нам чи вам розповідати? Та й взагалі будь-активна людина розуміє, що не завжди є час сидіти біля розетки і чекати поки зарядиться його гаджети. Погодьтеся?

Розуміючи все це, творці постійно покращують такі аксесуари - сьогодні на ринку ви можете знайти переносний зарядний пристрій з акумулятором від 5000 mAh до 20 000 mAh і більше. Для щоденного використання цілком підійде зарядка дешевше - такої з потужністю в 5000 mAh вистачить на 2-
3 повні зарядки смартфона (в залежності від потужності акумулятора телефону, звичайно ж), а якщо ж ви відправляєтеся далеко і не хочете постійно турбуватися про те, що відсоток зарядки на телефоні невпинно падає вниз - то тут вже варто задуматися про потужний павербенк дорожче.

Потужність, до речі, тільки один з факторів, за якими потрібно вибирати «банки». Важливою деталлю так само є USB виходи. Ми говорили про те, що найчастіше вони універсальні, але все ж вихід може бути, наприклад, тільки на техніку від Apple, або навпаки - на гаджети системи Android. Але таке трапляється рідко.

Та й взагалі, суть в тому, не які вони, а скільки їх. Адже що використовує сучасна ділова людина? І планшет, і телефон, і навігатор, і плеєр, а якщо треба з одним поділитися - телефони у вас обох сіли? Ось для того то і придумали Powerbank з декількома виходами - щоб заряджати все і відразу. Такі зазвичай з розряду дорожче - ну, це очевидно, адже на кілька гаджетів і потужність вища потрібна.

Як приємний бонус - в деяких з них є ліхтарик. Не знаємо навіщо, але комусь може стати в нагоді, тому беріть на вус і запам'ятовуйте.

До речі, щодо зовнішнього вигляду. Тут вже є куди фантазії розігнатися - від стандартних звичайних зарядних пристроїв, до милих штучок, які навіть дитині стануть відмінним подарунком - у вигляді машинок, наприклад, або чого-небудь іншого.

Та й купити їх можна вже давно практично в будь-якому магазині техніки - купа різних виробників - величезний вибір на будь-який смак і колір.

І у нас, звичайно ж, можна купити Powerbank. І, не хочемо хвалитися, але вибір у нас немаленький;) Тому чекаємо в гостях - в магазинах або на сайті

Фотографія автора

Автор статті: Олег Іщанчин

Дата публікації: 11 квітня 2017 року