Ви дійсно досі користуєтеся смартфоном, не поклеївши на нього захисне скло? Тааак, вам, мабуть, ніяка небезпека не страшна ... Адже сьогодні смартфони коштують ох яких чималих грошей, а пошкодження екрану - це досить-таки серйозна і витратна проблема. Адже розбите скло ніяк не вплине на роботу, наприклад, сенсора, а ось розбитий дисплей запросто може забрати у вас можливість нормального користування телефоном взагалі.

Тому вам ну просто необхідно прочитати нашу статтю про те, як правильно вибрати захисне скло для мобільного телефону і захистити свій мобільний — швидко і недорого.

Напевно, кожен знає, як виглядає захисне скло, правда? А чи багато хто з вас в курсі, з чого воно зроблене? А тут все насправді непросто! Структура скла складається з 4 шарів: силіконова клейка основа, тонка клейка плівка, загартоване скло (буває різного складу і рівня міцності) і шар розсіювання світла (матовий і глянцевий). Останнє - покриття, що відштовхує жир.

Яке захисне скло для телефону краще

На що потрібно обов'язково звернути увагу при покупці захисного скла?

  1. Товщина основного шару
  2. Базова міцність, зазначена в характеристиці складу скла

Базова міцність - 9Н. Так як сьогодні виробників ну дуже багато, то багато хто з них намагається позбутися від конкурентів, вказуючи міцність набагато вищу, ніж є насправді. Тому краще купувати скло найбільш наближене до базової міцності.

Чому не вище? Тому що золота середина завжди краще. Тому що:

  1. По-перше, таке скло досить гнучке, щоб його можна було якісно наклеїти, а також гнучкість гарантує досить свободи деформації без руйнування.
  2. По-друге, воно не буде занадто тендітним, щоб по ньому поповзли тріщини від першого ж несильного удару.
  3. По-третє, скло з вищим показником міцності хоч і добре реагує на звичайні удари, але ось бічні може не витримати. А ось 9Н - перенесе без будь-яких наслідків.

Ну і звичайно ж, очевидним є той факт, що скло треба купувати саме на ту модель телефону, якою ви користуєтеся. Вам може здатися, що ваш дисплей дуже схожий на дисплей іншої моделі, а скло на неї - дешевше. Але роблячи такий вибір, ви ризикуєте просто викинути гроші на вітер — телефон все одно не буде повністю захищений і деякі ділянки дисплея залишаться абсолютно беззбройними перед падіннями.

До речі, матове скло або глянцеве — це абсолютно не впливає на його характеристики. Тут вже виключно справа смаків. Пам'ятайте також, що всі характеристики скла повинні бути прописані на упаковці.

Завжди звертайте увагу на співвідношення ціни і якості. Не варто думати, що чим вища ціна — тим краще захисне скло. Дуже багато залежить від бренду, націнки, можливих додаткових аксесуарів і багатьох інших. Подумаємо хоча б про те, що для iPhone-ів і Samsung-ів скло набагато дорожче, ніж для інших виробників, хоча за характеристиками вони абсолютно не відрізняються.

Ну а під кінець трохи вас налякаємо — замовляючи незрозуміле дешеве скло на незрозумілих сайтах, ви можете зіткнутися з дуже поганою якістю. Так, поклеївши дешеве скло, ви будете помічати набагато більше відбитків і жирних пальців, ніж ви б помічали не будь скла взагалі, а якщо скло буде не загартованим — то постійно будуть залишатися дрібні подряпини; при найменшому ударі скло, можливо, трісне.

Саме тому ви завжди можете звернутися до нас — адже у нас досить-таки широкий вибір стекол різних характеристик, і ви зможете купити саме те захисне скло, яке вам до душі.

Фотографія автора

Автор статті: Олег Іщанчин

Дата публікації: 10 квітня 2017 року